Nyheter i InfoMentor Hub

Jag fick precis ett mejl från InfoMentor, som också gått ut till ”de vårdnadshavare som godkänt att de får information från oss”.

De skriver bland annat: ”Inom de närmaste dagarna kommer vi att göra en förändring i navigationen i InfoMentor Hub. Istället för att som tidigare trycka på krysset i övre högra hörnet, ska vårdnadshavarna nu trycka eller klicka på symbolen i övre vänstra hörnet för att komma tillbaka till startsidan. Vi har gjort denna förändring för att göra det enklare och tydligare för våra användare.”

För att ta del av all information i utskicket går det att klicka här.

 

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.